FAQ

image
image
image
image
image
image
image
image
درباره خدمات ما

سوالات متداول و پر تکرار

در صورتی که سوال شما در پایین یافت نشد می توانید با ورود به حساب کاربری خود در خواست پشتیبانی ثبت کنید و ما در کمترین زمان پاسخ گوی شما هستیم😊

 • همگرا در ازای حمایتی که به ما اختصاص می‌دهد چه می‌خواهد؟

  همگرا برنامه‌ای برای افزودن نام خود در بازی‌های حمایت شده ندارد. تنها موردی که برای همگرا اهمیت دارد این است که در انتهای سال حمایتی، شرکت‌ها و تیم‌های عضو همگرا از رتبه خود ارتقا پیدا کرده باشند.

 • رتبه چیست و چرا باید رتبه‌بندی شویم؟

  رتبه‌بندی پیش‌شرط دریافت حمایت است. ما برای رتبه‌های مختلف سقف حمایتی متفاوتی درنظر گرفته‌ایم. بنابراین هرچه بازی شما امتیاز بالاتری از تیم ارزیابی ما دریافت کند، امکان برداشت حمایتی بیش‌تری برای رشد خواهید داشت. رتبه بندی در چهار شاخه‌ی فنی، فرهنگی، حقوقی و همکاری با همگرا صورت می‌گیرد.

 • فرق تیم و شرکت چیست؟

  تیم و شرکت بازیسازی، هر دو، مجموعه‌ای از افراد فعال با تیم کاری تمام وقت در تولید بازی هستند که در چهارسال گذشته حداقل دو بازی منتشر شده داشته‌اند؛ اما مهم‌ترین تفاوت تیم و شرکت این است که تیم‌ها شرکت ثبت شده ندارند. در تعاریف همگرا، تیم حتی می‌تواند تک‌نفره باشد. بنابراین اگر «فردی» هستید که در چهارسال گذشته دو بازی منتشر کرده‌اید نیز می‌توانید در بخش تیم بازیسازی همگرا ثبت‌نام کنید.

 • ما تیم هستیم، برای ما هم حمایتی وجود دارد؟

  قطعا تیم‌های بازیسازی که بازی منتشر شده دارند هم می‌توانند برای دریافت حمایت اقدام کنند. ما به دنبال ایجاد شرایطی هستیم که تیم‌های بازیساز به شرکت‌های قوی بازیسازی تبدیل شوند. در برنامه‌‌ی حمایتی پیش‌بینی شده، تیم‌ها با سقف دو سال حمایت، به حدی از پیشرفت خواهند رسید که قدرت ثبت شرکت را داشته باشند.

 • فرد بازی‌ساز هستم، چه حمایت‌هایی به من اختصاص پیدا می‌کند؟

  افراد بازیساز میتوانند در قالب تیمهای بازیسازی از حمایتهای ما استفاده نمایند.

 • بعد از ثبت نام چه اتفاقی می افتد؟

  بعد از ثبت‌نام، بازی‌های ارسالی شما و وضعیت حقوقی شرکت‌ها توسط تیم متخصص ارزیابی، بررسی خواهند شد. ارزیابی در چهار شاخه‌ی فنی، فرهنگی، حقوقی و همکاری با همگرا صورت می‌گیرد. با توجه به رتبه‌ای که از ارزیابی بدست آورده‌اید، می‌توانید حمایت‌هایی که به شما نمایش داده خواهد شد و مورد نیازتان است را انتخاب کرده و از آن بهره‌برداری کنید. پس از یکسال، این فرایند تکرار خواهد شد.

 • از زمان ثبت‌نام تا اعلام رتبه چقدر طول می‌کشد؟

  با توجه به اینکه رتبه بندی به ارزیابی دقیق بازی‌های ارسالی و شرکت‌ها بستگی دارد، حداقل زمان مورد نیاز ما برای اعلام رتبه دو ماه است.